Kurumsal

Osmanlı Makina San. Tic. A.Ş. 1956 yılında Ali OSMAN bey tarafından (Rahmetle anıyoruz.) İstanbul/Fatih bölgesinde kurulmuştur.

1985 yılında bugünkü modern tesislerine taşınmıştır. Halen 6000m² kapalı alan ile faaliyetlerini Gönen/Balıkesir adresinde 1956 yılından bugüne ülkemizde ve dünyada birçok firmaya ve ülkeye kalite, müşteri memnuniyeti, üretim teknolojileri, insan odaklı çalışma ve doğaya saygı ilkelerinden taviz vermeden sürdürmektedir.
Gıda işleme teknolojilerinde uzun yılların verdiği tecrübemiz ve sürekli yenilenen işletme sistemlerimiz ile meyve ve sebzelerin işlenmesi, konumunda ülkemizde birçok firmaya ve dünyada 30’dan fazla ülkede ürünlerimiz kullanılmaktadır. Firmamız ayrıca dozajlama makineleri depo tankları, gıda üretiminde kullanılan bazı makina ve kaynatma tankları imalatında da ülkemiz gelişimi ve ihracatına katkı sağlamaktadır.

Hedef ve İlkelerimiz

İmalat yaptığımız ürün gruplarında dünya çapında bir marka olup, en yeni teknolojileri müşterilerimize sunmak istiyoruz. Bunun için tam 62 yıldır çalışan firmamız her geçen gün bilgi birikimini arttırmaktadır.

“Teknoloji doğadan ilham alır” diyoruz ve yaptığımız üretimlerde doğaya verdiğimiz tahribatı minimum düzeye indirmeyi amaçlıyoruz.

Kalite Politikamız

62 yıldır kalitemizden ödün vermeden çalışıyoruz. Müşterilerimize daha yenilikçi ve kaliteli ürünler sunmak için önem verdiğimiz prensiplerimiz;

– Gereksinimlerinin belirlenmesi için müşterilerimizle yakın etkileşim ve müşteri odaklı yaklaşım
– Alanlarında en iyi olan tedarikçilerle çalışma
– Takım çalışması ortamının sağlanması
– Kalite standartlarının dinamik olduğunun kabulü ve sürekli geliştirilmesinin gerekliliği bilincinin yerleştirilmesi
– Ürünlerimizin performans garantisi ve satış sonrası destek
– İnsan kaynaklarını organizasyonumuz için en önemli varlık olarak kabul etmek
-İmalat ve çalışma aşamasında çevreye mümkün olan azami özeni göstererek tüm seköre yön vermekteyiz.

TECRÜBE

KALİTE

GÜVEN

BAŞARI